Teadliku elu nõustamine

”Elus on hetki, kus on võimalik kas uppuda või ujuma õppida. Mõnikord on inimesed üllatunud, nähes, kui hästi nad ujuda oskavad.”

Mis on teadliku elu nõustamine

Vahel jõuame me kõik elus puntki, kus ise enam edasi ei oska. Teinekord ei olegi vaja hüpnoosi või muid praktikaid, vaid on vaja lihtsalt rääkida. Paketi „Teadliku elu nõustamine“ mõte on lahti arutada sinu elu probleemid. Ma ei lahenda tagajärgi, vaid leian üles probleemi algsed tekkepõhjused strateegiliste küsimuste abil. Tihti on murede põhjused hoopis kaugel minevikus või seotud hoopis sinu vanavanemate tegevusega, mis on sulle üle kandunud. Mineviku varjud panevad meid justkui paigalseisu, juhatades meid elus tupikusse, kus me hakkame selle olukorraga tegelema. Minu eesmärk on kasutada süsteemset lahendust ning kliendiga koos tulemusteni jõuda. Süsteemset lahendust kasutan „Teadliku elu nõustamise“ põhjana, kuna see meetod toetub kõikidele psühholoogia alustele ja on üks tunnustatuimaid psühhoteraapia võtteid. Me leiame sinus uuesti üles selle otsuse- ja enesekindluse ning tahte tegutseda enda eesmärkide ja õnnelikkuma elu suunas.

Ma kaasan sinu nõustamisse tuhandete inimeste kogemuse, et anda sulle jõudu ja tõuget saamaks selleks, kes sa tegelikult oled. Meie aju on loodud selliseks, et hoida meid turvalise, aga mitte õnnelikuna. Minu eesmärk on muuta suhtumist ellu ja lubama endal nõjatuda vaikselt ebamugavatele olukordadele täiesti teadlikult, et sinu isiksus saaks kasvada ja areneda, jättes hirmud enda selja taha. Mõistmise ja teadlikkuse kasvuga muutuvad üsna pea sinu probleemid mälestusteks ja sa saad võtta 100% vastutuse oma elu eest. Üle ei jää muud, kui seda edaspidi ise looma hakata. 

Selleks, et tulevikus eri olukordadega hakkama saada, annan ma sulle nõustamiselt kaasa vajalikud  hingamisharjutused, millega saad iseseivalt tööd teha. Üsna varsti märkad enda tavapärase mugavustsooni laienemist, kuna nüüd sa oskad ebamugavusi kombata.  

Broneeri aeg siit