Blogi

Piilusime Timmeriga tulevikku, mida teada sain?

On Teil olnud samuti vahel tunne, et justkui tundud olevat oma elul õigel rajal, aga samas tunned vajadust selle tunde kinnitamiseks?

Ma olin enne Kirstiga kohtumist üsna skeptiline kaartide suhtes. Ma ei arvanud üldse kaartidest midagi ja pidasin seda lihtsalt elu mitte usaldavate inimeste mängumaaks. Täna minu suhtumine kaartidesse on muutunud ja tean, et kaardid võivad olla väga head teenäitajad ja hoiatajad, eriti, kui tegutsed vaimses maailmas.

Kristi tuli minu ellu mõni aeg tagasi, kui olin sattunud valede inimeste küüsi. Otsisin sellele kõigele, mis minu elus toimus, kinnitust. Ma ei arvanud Kirsti kaartidest midagi, aga kuna ma pidevalt hüpnoosi seisundis nägin teda ja näidati näpuga tema suunas kui aitaja ja teenäitaja mulle, siis andsin sellele nägemusele alla. Mulle tundus see veider, kuna ei teadnudki teda iskilikult. Ühel hetkel, kui sisetunne enam ei lubanud niisama olla, võtsin kokku julguse ja kirjutasin Kirstile. Kirsti oli sõbralik ja oli nõus mu juba nädala pärast vastu võtma. Ma ei osanud midagi arvata ega teadnud, kas peaks üldse teda usaldama…

Pärast esimest korda, kui Kirstiga kaarte panime sain ma kerge šoki osaliseks. Nimelt ladus ta täiesti veatult ette minu mineviku, seejärel oleviku ja seejärel tuleviku (selles ma veendusin hiljem). Ma olin täiesti vapustunud. Timmer oli nüüd minu jaoks justkui tõhus abimees, kes näitab kaartidega minu elus toimuva lihtsalt ja kergelt kätte.

Ütlen ausalt, kui tema kaardid mulle tõde (kohati valusat) näkku ei oleks öelnud, siis ma võiksin olla täna väga kehvas seisus oma elus.

Pärast esimest kohtumist tekkis Kirstiga usaldus. See on mingi imelik sisetunne, mis ütleb: ,, Jah, võid usaldada!”

Tänaseks on Kirsti mind aidanud korduvalt ja aeg ajalt oma hulle mõtteid käin ikka üle kontrollimas.

Nii juhtus ka nüüd. Minu elus on hetkel olukord, kus ma olen saavutanud stabiilsuse ja jagan täna oma elu nii maise töö, kui ka vaimse töö vahel. Mõlemal on omad plussid ja miinused. Ma ei saa öelda, et ma pole edukas. Mul läheb müügijuhina väga hästi ja teraapiate ajad on kuu aega ette broneeritud. Inimene on paraku selline, kes ei rahuldu lõpuks sellega, mis ta on elus saavutanud, vaid hakkab igasugu muid asju veel lisaks otsima. Ja kui ta nüüd väga palju ringi liigub, siis satuvad sinna teele erinevad inimesed, kes justkui tahaksid sind oma poole võita või midagi sult saada (teinekord kujutame me seda ka ette). Õnneks kaartidega saime seekord ilusa ülevaate inimestest ja nende soovidest minu suunas.

Saan rahulikumalt hingata ja tean, kellega koostööd teha ja kellest hoida kaarega eemale.

Muide kaardid näitasid, et ma olen oma elus väga õigel teel ja alanud aasta toob mulle palju töövõite.

Neid võite me saame juba novembrikuus kõik koos tähistada (suvel tuleb info, nii et püsi lainel).

Kokkuvõttes, mida ma tahan selle kõigega öelda?

Kui sa tunned, et sinu elus vajab ülevaatamist mingi teema, mis tundub segane ja lahendust justkui pole, siis soovitan julgelt Kirstile kirjutada ja aeg broneerida.

Kui on mure oma sisemiste teemadega, tunnetega, depressiooni, kaalu või sõltuvusega, siis suudab hüpnoos sulle anda tõuke tervenemiseks ja parema elu suunas. Kuula oma sisetunnet!

Päikselist kevade algust!