Hingamisteraapia

”Mida iganes me oma meeles mõtleme, ilma hingamiseta ei saa me seda realiseerida”

Mis on hingamisteraapia?

Usud, et hea enesetunde saab ükskõik millises olukorras saavutada hingamisega? 

Ma võin sulle kinnitada, et nii see tõepoolest on. Hingamisteraapia on väga kiire ja lihtne viis vabastada enda sees olevaid blokeeringuid. Lisaks kõigele on see loomulik tegevus, mis ei saa sind kuidagi kahjustada. Ma näen inimeste katkist hingamist iga päev ja mõtlen, kuidas nad veel üldse oma elus toimivad. Iga šokk või trauma on teinud midagi sinu hingamisega. Lisaks on tänapäeva kiire elutempo muutnud meie hingamise pinnapealseks ning katkendlikuks, mis võib hakata häirima keha verevarustust. Halva hingamise tõttu puudub kehas tasakaal ja normaalne hapniku liikumine. Nii kaob meie elujõud ja me hakkame tundma end väsinu ning kurnatuna. Kasutades õiget hingamist olukordades, kus sa tunned end ebamugavalt, annad endale võimaluse laiendada oma mugavuspiire. Sa ei pea seetõttu olema täielikult mugavustsoonist väljas, vaid kõigest nõjatuma ebamugavusele.

Õige hingamine annab võimaluse sinu isiklikuks kasvuks. Hingamisteraapia on alternatiiv hüpnoosile, kuna hingata võib absoluutselt igal pool ja igas olekus. Me viime sinuga läbi ca 40-minutilise hingamisprotsessi, mille eesmärgi paneme koos paika. Intensiivse ja teadliku hingamise tulemusena saad vabastada oma kehast eri emotsioone, traumasid või tundmatuid blokeeringuid. Protsessi tulemus on midagi ilusat. Sa tunned end pärast täiesti lõõgastunult, ülemõtlemine on peatatud ning sa saad lihtsasti lahti lasta kõigest, mis sind varasemalt võis häirida. Pärast hingamist on hea lasta endal lihtsalt olla ning nautida võimsat energiapuhangut ja elujõudu.

Lisaks tavalistele hingamistele on minu käsutuses terve hulk hingamisi, mis on seotud vaimse arengu ning spirituaalsusega. Millist hingamist kellelegi on vaja, seda otsustame vestluse käigus. 

Erinevaid tehnikaid, kuidas hingamisega ennast igapäevaselt tasakaalus hoida, kasutan grupikoolitustel ja häid nippe jagan kaasa ka teraapias. 

Broneeri aeg siit